Inteligentne systemy sprzatania
Inteligentne systemy sprzatania

Inteligentne systemy sprzatania

Stawiamy na rozwój nowych technologii

Jesteśmy liderem rynku w dostarczaniu kompleksowych usług utrzymania czystości z wykorzystaniem nowych technologii.

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania technologiczne odpowiednie dla obiektów komercyjnych takich, jak centra handlowe, sklepy, porty lotnicze, obiekty logistyczne, zakłady produkcyjne czy budynki biurowe o dużej powierzchni.

Dysponujemy najnowocześniejszymi na rynku robotami sprzątającymi z funkcjami czyszczenia, szorowania i dezynfekcji. Wykorzystywane przez nas rozwiązania mają zastosowanie w tysiącach najnowocześniejszych obiektów na całym świecie. Naszą misją jest upraszczanie i automatyzacja standardowych zadań w obszarze utrzymania czystości w taki sposób, aby łatwiejszym było utrzymanie wysokich standardów i poziomu bezpieczeństwa.

INTELIGENTNE SYSTEMY SPRZĄTANIA

Korzystamy z pomocy robotów sprzątających. Wykorzystywane przez nas urządzenia poruszają się bezpiecznie po wyznaczonym obszarze, omijając przy tym ludzi i obiekty, dzięki czemu personel sprzątający może skupić się na ważniejszych i bardziej wartościowych zadaniach.

JESZCZE BARDZIEJ NOWOCZEŚNIE?

Nie ma problemu! Przedstawiamy Państwu Lionsbota, urządzenie do zadań specjalnych! Lionsbot nie tylko doskonale odkurza duże powierzchnie. Potrafi także odpowiadać na proste pytania i komunikować się z pracownikami biura!