Pre-build, maintenance & final

Dezynfekcja

Profesjonalne usługi dezynfekcji zgodne ze standardami WHO i ECDC

Jesteśmy liderem branży w zakresie usuwania zagrożeń biologicznych , w tym dezynfekcji. Naszym celem jest zapewnienie szybkiego reagowania kryzysowego 24/7 na terenie całego kraju, dając zabezpieczenie na wypadek wybuchu epidemii.

  Sprawdzone środki
Używamy środków dezynfekujących o wytrzymałości przemysłowej zatwierdzonych przez ECDC i EPA, o szerokim spektrum działania

  Najskuteczniejsza metoda
Wszystkie zainfekowane materiały są czyszczone metodą zamgławiania i dzięki temu odpowiednio dezynfekowane.

Światowa epidemia koronawirusa (COVID-19) powoduje, że ludzie starają się chronić siebie, swoje domy i firmy przed potencjalnym skażeniem. Skutki tego rodzaju sytuacji zagrożenia biologicznego mogą trwać kilka tygodni a ciągłe rozprzestrzenianie się choroby doprowadziło do rosnącej liczby ofiar śmiertelnych na całym świecie. Grupa Aristo jest liderem branży w zakresie usuwania zagrożeń biologicznych , w tym dezynfekcji. Naszym celem jest zapewnienie szybkiego reagowania kryzysowego 24/7 na terenie całego kraju, dając zabezpieczenie na wypadek wybuchu epidemii. Grupa Aristo doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest profesjonalna dezynfekcja, koronawirus nie będzie dłużej nikomu zagrażał w odkażonych przez nas pomieszczeniach.

Koronawirus COVID19 szybko zyskał reputację wyjątkowo podstępnego. Może przetrwać na powierzchni do tygodnia, a ludzie zarażeni wirusem nie wykazują objawów aż do około dwóch tygodni po infekcji, co utrudnia jego śledzenie i powstrzymywanie. To właśnie dlatego tak ważne stało się działanie zapobiegawcze. Wybuch choroby jest niezwykle poważną sytuacją i rozumiemy, że zdrowie i bezpieczeństwo Ciebie, Twojej rodziny i pracowników są bardzo priorytetem. Jeśli martwisz się ryzykiem, jakie niesie ze sobą koronawirus, dezynfekcja jest najlepszym rozwiązaniem, zachęcamy do współpracy!

Dla wielu zaradzenie zagrożeniom biologicznym brzmi jak standardowe czyszczenie. W rzeczywistości te dwie usługi bardzo różnią się od siebie. Środki zaradcze związane z zagrożeniem biologicznym odnoszą się do usuwania, czyszczenia i dezynfekcji krwi, płynów ustrojowych i innych potencjalnie szkodliwych patogenów. Dekontaminacja pomieszczeń to poważna sprawa, w naszej firmie doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego każda dezynfekcja biur oraz przestrzeni mieszkalnej jest wykonywana przy zastosowaniu wszelkich środków ostrożności. Odkażanie pomieszczeń dzięki naszemu zespołowi jest proste, skuteczne i skuteczne.

Jak pracujemy?

  • Używamy środków dezynfekujących o wytrzymałości przemysłowej zatwierdzonych przez ECDC i EPA, o szerokim spektrum działania
  • Wszystkie zainfekowane materiały są czyszczone metodą zamgławiania i dzięki temu odpowiednio dezynfekowane.
  • Nasi technicy zajmujący się dezynfekcją przez cały czas noszą w pełni osłonięte osobiste wyposażenie ochronne (MAS) i maski na całą twarz.
  • Przestrzegamy rygorystycznego procesu ochrony przed koronawirusem dla naszych urządzeń, pojazdów oraz pracowników.
  • Używamy środków dezynfekujących o wytrzymałości przemysłowej zatwierdzonych przez CDC i EPA, o szerokim spektrum działania.

W obiektach wielkopowierzchniowych realizujemy usługę dezynfekcji w formie zamgławiania powierzchni specjalnie dobranym preparatem. Dezynfekcja przez zamgławianie wykonywana jest nowoczesnymi wytwornicami areozoli przystosowanymi do aplikacji preparatów rozpuszczanych w wodzie. Zamgławianie jest w chwili obecnej najskuteczniejszą formą dezynfekcji obiektów przemysłowych. Ponadto usługa wykonywana w taki sposób umożliwia szybką dezynfekcję obiektu dzięki czemu ogranicza się konieczność wyłączenia powierzchni z użytkowania na kilkadziesiąt godzin. Dystrybucja preparatu dezynfekującego odbywa się stosunkowo szybko i nie wymaga bezpośredniego udziału człowieka. Ponadto umożliwia precyzyjne, bezpieczne oraz precyzyjne wykorzystywanie preparatów.

Zamgławianie jest obecnie najnowocześniejszą i najbardziej precyzyjną formą rozpylania środków dezynfekcyjnych. W stosunku do tradycyjnego opryskiwania cechuje je uzyskiwanie kropli o średnicy nieprzekraczającej 50 mikrometrów, długie zawieszenie kropli w powietrzu, równomierne pokrycie pomieszczenia, zminimalizowanie ilości używanej wody, znacznie krótszy czas zabiegu oraz ograniczenie kontaktu człowieka z rozpylanymi preparatami.

Jako jedni z nielicznych na rynku oferujemy najskuteczniejszą dezynfekcję w formie zamgławiania powierzchni. Precyzyjnie wykonywana usługa zapewnia dotarcie środka dezynfekującego do wszystkich obszarów i powierzchni w pomieszczeniu. Czas ponownego wejścia do zdezynfekowanego obiektu wykosi od 1 do 3 godzin od zakończenia usługi. Gdy w grę wchodzi dezynfekcja, zamgławianie jest doskonałą metodą, u nas będziesz mógł z niej bez przeszkód skorzystać.

Podczas wykonywania usługi, w zależności od powierzchni używamy preparatów w formie płynów, proszków i tabletek o szerokim spektrum działania wliczającym wirusy osłonne. Posiadamy środki na bazie chloru oraz preparaty bezchlorowe. Wszystkie używane przez nas środki mają działanie bakteriobójcze, drożdżobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze.

Po wykonaniu usługi sporządzamy niezbędną dokumentację, w tym certyfikat dezynfekcji powierzchni z podaną informacją o środkach zastosowanych podczas wykonywania usługi.

Wszystkie używane przez nas środki posiadają pozytywną rekomendację WHO oraz ECDC.

Jako jedyni na rynku oferujemy zabezpieczenie epidemiologiczne z natychmiastowym czasem reakcji na terenie całej Polski. Dzięki usłudze zabezpieczamy obiekty na wypadek konieczności przeprowadzenia pilnej dezynfekcji.

Zamów konsultację

Gwarancja skutecznej dezynfekcji

Gwarantujemy wykonanie skutecznej usługi dezynfekcji przy użyciu najnowocześniejszej metody dezynfekcji oraz środków rekomendowanych przez WHO i ECDC. Atuty dezynfekcji w Aristo:

Zapewniamy możliwość wejścia do obiektu już godzinę po zakończeniu dezynfekcji

Gwarantujemy brak konieczności zmywania zdezynfekowanej powierzchni

Wystawiamy certyfikat wykonania usługi

Pracujemy 24h na dobę, 7 dni w tygodniu

Looking for a job? We’re hiring industrial cleaners. Call 022 123 567 89 to get in touch