Dezynfekcja

Profesjonalne usługi dezynfekcji zgodne ze standardami WHO i ECDC

Dezynfekcja

Dezynfekcja

Sprawdzone środki i szybkie odkażanie

Jesteśmy liderem rynku zabezpieczenia epidemiologicznego i dezynfekcji w Polsce. Zatrudniamy ponad 100 techników dezynfekcji na terenie całego kraju a do naszych klientów należą największe szpitale, międzynarodowe korporacje oraz sieci handlowe.

Naszym celem jest zapewnienie szybkiego reagowania kryzysowego 24/7.

Infolinia 24H: 0-800-806-506

Regularna dezynfekcja przez zamgławianie to gwarancja, że koronawirus nie pojawi się w danym miejscu pracy. Dzięki nam możesz przekonać się, ile dobrego przynosi solidna dezynfekcja – koronawirus, zanieczyszczenia i inne drobnoustroje, które znajdują się w powietrzu, wcale nie są nie do usunięcia. Niezależnie od tego, czy potrzebne jest zamgławianie, dezynfekcja czy dekontaminacja, jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Sprawdzone środki – zamgławianie, dezynfekcja

Sprawdzone środki – zamgławianie, dezynfekcja i dekontaminacja pomieszczeń

Używamy środków dezynfekujących o wytrzymałości przemysłowej zatwierdzonych przez ECDC i EPA, o szerokim spektrum działania. Dzięki nim dezynfekcja i dekontaminacja pomieszczeń jest bardzo skuteczna, a przy tym bezpieczna dla zdrowia. Odkażanie pomieszczeń wcale nie musi kojarzyć się z dodatkowym myciem powierzchni i unoszącym się, niezbyt przyjemnym zapachem.

Zamgławianie – najskuteczniejsza dezynfekcja

Wszystkie zainfekowane materiały są czyszczone metodą zamgławiania i dzięki temu odpowiednio dezynfekowane. Dezynfekcja przez zamgławianie przez wielu jest uważana za najlepszą formę usuwania zanieczyszczeń, jeżeli bierzemy pod uwagę skuteczność środków odkażających i możliwość odkażenia nawet najmniej dostępnych zakamarków.

Szybkie odkażanie pomieszczeń

Dezynfekcja pomieszczeń w naszym wykonaniu odbywa się szybko i sprawnie. Dzięki użyciu zaawansowanego sprzętu nie marnujemy Twojego czasu. Dezynfekcja pomieszczeń jeszcze nigdy nie była taka łatwa!

Koronawirus a dezynfekcja biur

Wiemy doskonale, że bezpieczeństwo pracowników to podstawa w funkcjonowaniu biur. Dezynfekcja przez zamgławianie odbywa się szybko, a przy tym jest bardzo skuteczna. Każdy wie, jak ogromnym zagrożeniem dla życia ludzkiego jest koronawirus – dezynfekcja wykonana przez nasz doświadczony zespół pomoże w zapanowaniu nad rozprzestrzenianiem się ogniska choroby. Gwarantujemy, że wykonywane przez nas odkażanie pomieszczeń jest w pełni efektywne – dzięki dezynfekcji koronawirus nie ma żadnych szans na przetrwanie!

Sprawdzone środki – zamgławianie, dezynfekcja

Co warto wiedzieć

COVID-19

Światowa epidemia koronawirusa (COVID-19) powoduje, że ludzie starają się chronić siebie, swoje domy i firmy przed potencjalnym skażeniem. Skutki tego rodzaju sytuacji zagrożenia biologicznego mogą trwać kilka tygodni a ciągłe rozprzestrzenianie się choroby doprowadziło do rosnącej liczby ofiar śmiertelnych na całym świecie. Grupa Aristo jest liderem branży w zakresie usuwania zagrożeń biologicznych , w tym dezynfekcji. Naszym celem jest zapewnienie szybkiego reagowania kryzysowego 24/7 na terenie całego kraju, dając zabezpieczenie na wypadek wybuchu epidemii. Grupa Aristo doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest profesjonalna dezynfekcja, koronawirus nie będzie dłużej nikomu zagrażał w odkażonych przez nas pomieszczeniach.

Koronawirus COVID19 szybko zyskał reputację wyjątkowo podstępnego. Może przetrwać na powierzchni do tygodnia, a ludzie zarażeni wirusem nie wykazują objawów aż do około dwóch tygodni po infekcji, co utrudnia jego śledzenie i powstrzymywanie. To właśnie dlatego tak ważne stało się działanie zapobiegawcze. Wybuch pandemii jest niezwykle poważną sytuacją i rozumiemy, że zdrowie i bezpieczeństwo Ciebie, Twojej rodziny i pracowników są priorytetem. Jeśli martwisz się ryzykiem, jakie niesie ze sobą koronawirus, dezynfekcja jest najlepszym rozwiązaniem, zachęcamy do współpracy!

JAK PRACUJEMY?

Dla wielu zaradzenie zagrożeniom biologicznym brzmi jak standardowe czyszczenie. W rzeczywistości te dwie usługi bardzo różnią się od siebie. Środki zaradcze związane z zagrożeniem biologicznym odnoszą się do usuwania, czyszczenia i dezynfekcji krwi, płynów ustrojowych i innych potencjalnie szkodliwych patogenów. Dekontaminacja pomieszczeń to poważna sprawa, w naszej firmie doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego każda dezynfekcja biur oraz przestrzeni mieszkalnej jest wykonywana przy zastosowaniu wszelkich środków ostrożności. Odkażanie pomieszczeń dzięki naszemu zespołowi jest proste, skuteczne.

Jak pracujemy?

  • Używamy środków dezynfekujących o wytrzymałości przemysłowej zatwierdzonych przez ECDC i EPA, o szerokim spektrum działania
  • Wszystkie zainfekowane materiały są czyszczone metodą zamgławiania i dzięki temu odpowiednio dezynfekowane.
  • Nasi technicy zajmujący się dezynfekcją przez cały czas noszą w pełni osłonięte osobiste wyposażenie ochronne (MAS) i maski na całą twarz.
  • Przestrzegamy rygorystycznego procesu ochrony przed koronawirusem dla naszych urządzeń, pojazdów oraz pracowników.

METODA DEZYNFEKCJI

W obiektach wielkopowierzchniowych realizujemy usługę dezynfekcji w formie zamgławiania powierzchni specjalnie dobranym preparatem. Dezynfekcja przez zamgławianie wykonywana jest nowoczesnymi wytwornicami areozoli przystosowanymi do aplikacji preparatów rozpuszczanych w wodzie. Zamgławianie jest w chwili obecnej najskuteczniejszą formą dezynfekcji obiektów przemysłowych. Ponadto usługa wykonywana w taki sposób umożliwia szybką dezynfekcję obiektu dzięki czemu ogranicza się konieczność wyłączenia powierzchni z użytkowania na kilkadziesiąt godzin. Dystrybucja preparatu dezynfekującego odbywa się stosunkowo szybko i nie wymaga bezpośredniego udziału człowieka. Ponadto umożliwia precyzyjne, bezpieczne wykorzystywanie preparatów.

Zamgławianie jest obecnie najnowocześniejszą i najbardziej precyzyjną formą rozpylania środków dezynfekcyjnych. W stosunku do tradycyjnego opryskiwania cechuje je uzyskiwanie kropli o średnicy nieprzekraczającej 50 mikrometrów, długie zawieszenie kropli w powietrzu, równomierne pokrycie pomieszczenia, zminimalizowanie ilości używanej wody, znacznie krótszy czas zabiegu oraz ograniczenie kontaktu człowieka z rozpylanymi preparatami.

Jako jedni z nielicznych na rynku oferujemy najskuteczniejszą dezynfekcję w formie zamgławiania powierzchni. Precyzyjnie wykonywana usługa zapewnia dotarcie środka dezynfekującego do wszystkich obszarów i powierzchni w pomieszczeniu. Czas ponownego wejścia do zdezynfekowanego obiektu wynosi od 1 do 3 godzin od zakończenia usługi. Gdy w grę wchodzi dezynfekcja, zamgławianie jest doskonałą metodą, u nas będziesz mógł z niej bez przeszkód skorzystać.

ŚRODKI DEZYNFEKUJĄCE

Podczas wykonywania usługi, w zależności od powierzchni używamy preparatów w formie płynów, proszków i tabletek o szerokim spektrum działania wliczającym wirusy osłonne. Posiadamy środki na bazie chloru oraz preparaty bezchlorowe. Wszystkie używane przez nas środki mają działanie bakteriobójcze, drożdżobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze.

Po wykonaniu usługi sporządzamy niezbędną dokumentację, w tym certyfikat dezynfekcji powierzchni z podaną informacją o środkach zastosowanych podczas wykonywania usługi.

Wszystkie używane przez nas środki posiadają pozytywną rekomendację WHO oraz ECDC.

ZABEZPIECZENIE EPIDEMIOLOGICZNE

Jako jedyni na rynku oferujemy zabezpieczenie epidemiologiczne z natychmiastowym czasem reakcji na terenie całej Polski. Dzięki usłudze zabezpieczamy obiekty na wypadek konieczności przeprowadzenia pilnej dezynfekcji.