Oferta pracy

Pracownik serwisu sprzątającego

Warszawa

Dołącz do naszego zespołu

Wysoka jakość świadczonych usług nie byłaby możliwa, gdyby nie zaangażowanie tworzących zgrany zespół pracowników. Szanujemy ludzi! Koncentrujemy się na budowaniu przyjaznego środowiska pracy, wzajemnie słuchamy swoich potrzeb i pomagamy.

Opis stanowiska:

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za:

  • Utrzymywanie czystości oraz dbanie o higienę powierzonych powierzchni;
  • Zgłaszanie i raportowanie usterek i awarii;
  • Uzupełnianie materiałów higienicznych.

Wymagania:

  • Niekaralność;
  • Chęć podjęcia stałej pracy;
  • Systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Możliwość podjęcia pracy w pełnym oraz niepełnym wymiarze godzin;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pakiet szkoleń wstępnych i okresowych.

Wysłanie aplikacji możliwe jest za pomocą formularza kontaktowego dostępnego w treści każdego z ogłoszeń. Każda aplikacja powinna zawierać klauzulę o zgodzie na wykorzystywanie danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji o następującej treści: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Grupa Aristo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie”.